Ławka Modesta

report Pod zamówienie  - dostępny od 21 Mar
Od 3 350,00 zł

Materiał: drewno dębowe

Długość: 1600/1800 mm

Szerokość: 400 mm

Wysokość: 480 mm

Tapicerka: Tkanina

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

UWAGA. Produkt znajduje się w trakcie wycofania z oferty. Istnieje jednak opcja ustalenia możliwości wyprodukowania ławki, jeśli na moment złożenia zamówienia na stanie magazynowym będą jej części, umożliwiające produkcje mebla. Zacęcamy do kontaktu z naszymi salonami w celu ustalenia szczegółów.

Ławka Modesta jest prostym i elastycznym elementem o zaokrąglonych liniach i klasycznych proporcjach. Ta ławka, wyróżniająca się teksturowanymi detalami tapicerki, starannie wygiętymi dębowymi nogami i wyrafinowanym profilem, jest wszechstronnym meblem, z którego łatwo korzystać zarówno w jadalni, jak i w domu.

Tkaniny prezentowane na zdjęciach są materiałem poglądowym i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. Kolory i struktura tkanin mogą różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na fotografiach. Zaleca się wybór tkanin na podstawie katalogów, wzorników i próbników lub innych udostępnionych materiałów przeznaczonych do tego celu. Zachęcamy również do kontaktu z salonem sprzedaży. Dołożymy wszelkich starań, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze właściwej tkaniny bądź koloru.