Łóżko Soft

check_box Dostępny  od 02 Cze
Od 5 355,00 zł

Trudny wybór metariału? Dowiedz się więcej o wykończeniu powierzchni i kolorach tapicerek.

Materiał: drewno dębowe, tapicerka

Poznajmy się bliżej! Masz pytania? Skontaktuj się z naszym salonem stacjonarnym.

 

Pod materac

900 x 2000 mm

Pod materac

1200 x 2000 mm

Długość, mm

2286

2286

Szerokość, mm

1050 1350
Wysokość, mm 350 350
Wysokość Oparcia, mm 850 850

 

 

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

Eleganckie, nowoczesne i przytulne łóżko Soft doda ciepła każdej sypialni. To jednoosobowe dębowe łóżko z charakterystycznym zaokrągleniem ramy, wyprofilowanym tapicerowanym zagłówkiem i płynnymi liniami korpusu jest znakiem rozpoznawczym kolekcji Soft. Miękki, wypełniony pianką zagłówek w połączeniu z ramą litego drewna tworzy niezrównany komfort, elegancję i wygodę użytkowania na lata.

Cena łóżka nie zawiera materaca oraz pościeli. Zalecana Wysokość Materaca: 18 cm. Łóżko jest wyposażone w elastyczny stelaż.

Tkaniny prezentowane na zdjęciach są materiałem poglądowym i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. Kolory i struktura tkanin mogą różnić się w rzeczywistości od tych przedstawionych na fotografiach. Zaleca się wybór tkanin na podstawie katalogów, wzorników i próbników lub innych udostępnionych materiałów przeznaczonych do tego celu. Zachęcamy również do kontaktu z salonem sprzedaży. Dołożymy wszelkich starań, żeby odpowiedzieć na wszystkie pytania i pomóc w wyborze właściwej tkaniny bądź koloru.