DOSTAWA

Wszystkie zakupione u nas wyroby dostarczamy i wnosimy na terenie Polski bezpłatnie. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z wniesieniem i transportem naszych mebli pod podany przez Państwo adres na terenie Polski. Informacje o bezpłatnym wniesieniu sprawdzisz tutaj.

Przesyłki o wadzę < 30kg wysyłane są za pośrednictwem naszego partnera w zakresie wysyłek kurierskich. W przypadku większych mebli współpracujemy z renomanymi partnerami spedycyjnymi, którzy dostarczają nasze wyroby do każdego punktu w Polsce.

Przed wysłaniem naszych mebli z magazynu kontaktujmy się z Państwem, by potwierdzić Państwa dyspozycyjność do odbioru dostawy oraz podać wszelkie pomocne informacje mogące ułatwić Państwu planowanie odbioru.

Standardowa realizacja dostaw 5 dni w tygodniu - Poniedziałek - Piątek. Sobota po uzgodnieniu z odbiorcą. Dostawy do miejsc docelowych odbywają się po potwierdzeniu daty dostawy przez naszego partnera logistycznego. Godziny dostaw są podawane w granicach trzech zdefiniowanych okien czasowych:

8:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

godziny niestandardowe - do ustalenia z naszym partnerem logistycznym.

TERMIN DOSTAWY

Część oferowanych produktów znajduje się u nas na stanie magazynowym, znajdują się one w dziale dostępne 24h i są odpowiednio oznaczone. Inne artykuły są produkowane lub sprowadzane na zamówienie, stad też czas realizacji to ok. 40 dni. Dla niektórych mebli - na wymiar lub wycenianych indywidualnie - czas ten może być dłuższy. Informacja na temat dostępności produktu oraz terminu jego dostawy zamieszczona jest obok produktu. Po złożeniu zamówienia termin realizacji i wstępny czas dostawy są przez nas dodatkowo z Państwem potwierdzane

DOSTAWA ZA GRANICĘ

Oferujemy możliwość dostawy przesyłek za granicę, koszt przesyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie, zapytanie o koszt dostawy zagranicznej proszę przesłać na info@mvnfurniture.pl. Nie wysyłamy przesyłek zagranicznych „za pobraniem”.

ODBIÓR ZAMÓWIENIA I SZKODY TRANSPORTOWE

Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są bardzo dobrze zapakowane i sprawdzane przed nadaniem, mimo tego nie możemy wykluczyć szkód, które mogą nastąpić podczas transportu. Dlatego też prosimy Państwa o sprawdzenie przesyłki pod kątem ewentualnych szkod transportowych w momencie jej otrzymania. Jeżeli szkody są ewidentnie widoczne, prosimy nie przyjmować przesyłki lub przyjąć ją zaznaczając na liście przewozowym „przyjęta warunkowo, bez sprawdzania”.

ODBIÓR OSOBISTY

Odbiór osobisty zamówionego towaru odbywa się w magazynie firmy Maven Andrij Mażar pod adresem: ul. Fabryczna 1A, Pietrzykowice (pod Wrocławiem)

Magazyn czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 do 16.00

Prosimy o wcześniejsze ustalenie planowanego terminu odbioru.