DOSTAWA

Wszystkie zakupione u nas wyroby dostarczamy na terenie Polski bezpłatnie. Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z transportem naszych mebli pod podany przez Państwo adres na terenie Polski.

Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy poziom serwisu w zakresie kompleksowej obsługi posprzedażowej oferujemy również opcję dostawy zakupionych u nas mebli oraz opcję śledzenia nadanej przesyłki.  Przesyłki o wadzę < 30kg wysyłane są za pośrednictwem naszego partnera w zakresie wysyłek kurierskich. W przypadku większych mebli współpracujemy z renomanymi partnerami spedycyjnymi, którzy dostarczają nasze wyroby do każdego punktu w Polsce. Firma kurierska dostarcza przesyłki o wadze < 30 kg do drzwi mieszkania, przesyłki o wadze powyżej 30 kg dostarczane są do drzwi budynku, kurier nie ma obowiązku wnoszenia tego typu przesyłek do mieszkania.

W momencie wysłania naszych mebli z magazynu kontaktujmy się z Państwem drogą elektroniczną i przekazujemy numer przesyłki oraz wszelkie pomocne informacje mogące ułatwić Państwu planowanie odbioru.

Standardowa realizacja dostaw 5 dni w tygodniu - Poniedziałek - Piątek. Sobota po uzgodnieniu z odbiorcą. Dostawy do miejsc docelowych będą odbywały się po awizacji SMS w dniu poprzedzającym dostawę. Godziny dostaw w granicach trzech zdefiniowanych okien czasowych:

8:00-12:00

12:00-16:00

16:00-20:00

godziny niestandardowe - do ustalenia z naszym partnerem logistycznym.

TERMIN DOSTAWY

Część oferowanych produktów znajduje się u nas na stanie magazynowym, znajdują się one w dziale dostępne 24h i są odpowiednio oznaczone, inne produkowane lub sprowadzane są na zamówienie, stad też każdy produkt posiada indywidualny termin realizacji. Informacja na temat dostępności produktu oraz terminu jego dostawy zamieszczona jest w opisie produktu.

DOSTAWA ZA GRANICĘ

oferujemy możliwość dostawy przesyłek za granicę, koszt przesyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie, zapytanie o koszt dostawy zagranicznej proszę przesłać na info@studiomaven.pl. Nie wysyłamy przesyłek zagranicznych „za pobraniem”.

SZKODY TRANSPORTOWE I REKLAMACJE

Wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są bardzo dobrze zapakowane i sprawdzane przed nadaniem, mimo tego nie możemy wykluczyć szkód które mogą nastąpić podczas transportu. Dlatego też prosimy Państwa o sprawdzenie przesyłki na ewentualne szkody transportowe w momencie jej otrzymania, Jeżeli szkody są ewidentnie widoczne prosimy nie przyjmować przesyłki lub przyjąć ją zaznaczając na liście przewozowym „przyjęta warunkowo, bez sprawdzania”.

ODBIÓR OSOBISTY

odbiór osobisty zamówionego towaru odbywa się w magazynie firmy Maven Andrij Mażar pod adresem: ul. Fabryczna 1A, Pietrzykowice (pod Wrocławiem)

Magazyn czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. 09.00 do 16.00

Prosimy o wcześniejsze ustalenie planowanego terminu odbioru.