Nowoczesne biurka do pracy i nauki

Biurka biurowe coraz częściej stają się elementem wyposażenia mieszkań i domów. Nic dziwnego – doskonale nadają się do wykonywania pracy zdalnej oraz zapewniają komfort przy nauce czy odrabianiu lekcji przez młodszych domowników. Biurka z drewna są solidne i trwałe – dzięki temu raz zakupionym meblem możesz cieszyć się przez długie lata, nawet przy intensywnym użytkowaniu.

Współczesne biurka stylowe zachwycają elegancją i przemyślaną formą. To sprawia, że są nie tylko funkcjonalne, ale stanowią też piękną ozdobę – gabinetu, salonu, sypialni lub pokoju dziecka, nadając wnętrzom nowoczesny, designerski charakter. Szeroki wybór sprawia, że dobierając biurka, meble biurowe i inne rozwiązania do domowej pracowni możesz je swobodnie wyeksponować, by były przez cały czas na widoku.

Biurka i stoły biurowe z praktycznym organizerem

Zastanawiasz się, jak przechowywać przybory do pisania i niezbędne akcesoria biurowe, by były zawsze pod ręką? Zależy Ci na rozwiązaniach, dzięki którym utrzymasz porządek, a Twoje miejsce pracy będzie wyglądać harmonijnie i estetycznie? Zwróć uwagę na stylowe biurka Modesta z bardzo przydatną listwą – organizerem.

  • Duży blat roboczy, na którym wygodnie rozłożysz książki, notatki i ustawisz sprzęt komputerowy, ułatwi Ci codzienną pracę.
  • Na zewnętrznej krawędzi blatu znajduje się elegancka listwa, przeznaczona do organizacji niezbędnych materiałów biurowych.
  • W praktycznych pojemnikach i przegródkach bez trudu pomieścisz długopisy, ołówki, zszywacz, spinacze, wizytówki oraz karteczki do drobnych notatek.
  • Do dyspozycji masz dodatkowo wysuwaną szufladę, w której możesz przechowywać kalendarz, osobisty notes czy okulary.
  • Zaokrąglone krawędzie sprawiają, że konstrukcja wygląda lekko i nowocześnie. Możesz też bez trudu się wokół niej poruszać, np. sięgając do szafki po dokumenty.

Wymiary biurka zapewniają pełen komfort pracy. Długość mebla wynosi 1500 mm, szerokość – 650 mm, a wysokość – 770 mm. Biurko w całości jest wykonane z solidnego, naturalnego drewna dębowego, a wariant wykończenia wybierasz indywidualnie, według własnych preferencji. Możesz zdecydować się na olejowanie, lakierowanie lub opcję premium – stylowe Tabacco. Cena biurka biurowego Modesta zaczyna się już od 3 363,77 zł. To inwestycja, która będzie służyć Ci przez lata.

Eleganckie biurka bez dodatków

Z biurka korzystasz okazyjnie i nie masz potrzeby organizacji materiałów piśmienniczych? A może realizujesz autorski pomysł na aranżację biurka tak, by nie służyło tylko do pracy nad dokumentami?

Klasyczne biurko Modesta (bez listwy – organizera) to znakomita propozycja dla osób ceniących możliwość różnorodnego wykorzystania potencjału tego mebla. Możesz tu swobodnie szyć na maszynie, przeglądać zdjęcia, zajmować się rękodziełem oraz realizować inne zadania, związane zarówno z Twoją pracą zarobkową, jak i hobby.

  • Idealnie płaski blat ze swobodnym dostępem z każdej strony umożliwi Ci wygodne rozkładanie materiałów, nad którymi aktualnie pracujesz: tkanin, grafik, plakatów, pocztówek czy wykresów.
  • Możesz pracować zarówno w pozycji siedzącej, jak i na stojąco, spoglądając na projekty z dalszej perspektywy.
  • Dzięki zaokrąglonym krawędziom wygodnie możesz swobodnie, bezpiecznie przemieszczać się wokół biurka i nachylać nad blatem, unikając stłuczeń, powodowanych często przez ostre kanty mebli.

Eleganckie biurka Modesta bez dodatków mają wymiary takie same jak biurka z organizerem, czyli 1500 mm x 650 mm x 770 mm. W tej wersji większy jest blat roboczy, ponieważ nie ma potrzeby montażu listwy do przechowywania artykułów piśmienniczych.

Podobnie jak inne meble, biurka Modesta zostały zaprojektowane tak, by uwydatnić piękno dębowego, naturalnego drewna. Aby dodatkowo podkreślić usłojenie oraz dopasować biurko do estetyki Twojego wnętrza, wybierz optymalną dla Ciebie opcję wykończenia: olejowane, lakierowane lub Tabacco.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący