Montaż mebli

Absolutnym priorytetem dla nas jest nie być kolejnym sklepem meblowym, który dostarcza meble, ale bycie partnerem godnym polecenia we wszystkich dalszych projektach. Chcemy, aby klient był w pełni zadowolony ze świadczonych usług. Wraz z naszym wykwalifikowanym zespołem montażowym oraz współpracującymi z nami profesjonalnymi firmami montażowymi tworzymy ostatni etap opowieści o stworzeniu kolejnego inspirującego przykładu, w jaki sposób transformacja pustych lokali może zostać przełożona na wspaniały układ z wystarczającą ilością miejsca na improwizację. Można to zrobić z drobnymi detalami, takimi jak układ mebli, designerskie miejsca, elementy dekoracyjne i połączenie elementów ocieplających ze ścisłą atmosferą domową.

Kładziemy nacisk kładziony na wysoką jakość wszystkiego, co robimy, a każda oferowana usługa jest rozłożona na wszystkie poziomy codziennej aktywności Maven. Uwielbiamy pomagać razem z naszymi klientami w tworzeniu motywującego, ale przytulnego otoczenia.

Zapewniamy kompleksową usługę montażu mebli, łączącą w sobie następujące etapy:

  • Sprawdzenie stanu opakowań oraz rozpakowanie dostarczonych mebli, jeśli nie została obrana opcja rozpakowania mebli pod czas dostawy.
  • Sprawdzenie jakości, kompletności oraz wymiarów wszystkich dostarczonych elementów i podzespołów przed pracami montażowymi.
  • Montaż i ustawienie mebli zgodnie z projektem bądź zaleceniem klienta.
  • Regulację wszystkich elementów mebli – drzwi, poziom podłogi, ścian, mechaniczny podnoszenia i t.d.
  • Posprzątanie miejsca montażu, wyniesienie wszystkich opakowań pozostałych po montażu.

 

W trakcie świadczenia usług montażowych dokładamy wszelkich starań, aby podczas realizacji ww. usług nie doszło do przypadkowych uszkodzeń, zabrudzeń ścian i podłóg.  Ale zawsze prosimy klientów o zabezpieczenie we własnym zakresie podłogi i innych wrażliwych elementów przed umówionym przyjazdem ekipy montażowej.