Montaż mebli

Oferowane przez nas meble zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania od pierwszego kontaktu. Dlatego montaż oferowanych w Studio MAVEN mebli jest prosty i szybki, a instrukcje montażowe łatwe w odczytaniu. Jeśli jednak życzą sobie Państwo domówić usługę montażu - prosimy o kontakt z naszym salonem. Usługę montażu można domówić w dowolnym momencie - nawet po otrzymaniu dostawy zamówionych mebli. Korzystamy wyłącznie z usług naszych zaufanym montażystów. Dlatego koszt montażu jest uzależniony od Państwa miejsca zamieszkania.

Zapewniamy kompleksową usługę montażu mebli, łączącą w sobie następujące etapy:

  • Sprawdzenie stanu opakowań oraz rozpakowanie dostarczonych mebli, jeśli nie została obrana opcja rozpakowania mebli pod czas dostawy.
  • Sprawdzenie jakości, kompletności oraz wymiarów wszystkich dostarczonych elementów i podzespołów przed pracami montażowymi.
  • Montaż i ustawienie mebli zgodnie z projektem bądź zaleceniem klienta.
  • Regulację wszystkich elementów mebli – drzwi, poziom podłogi, ścian, mechaniczne podnoszenia i t.d.
  • Posprzątanie miejsca montażu, wyniesienie wszystkich opakowań pozostałych po montażu.

W trakcie świadczenia usług montażowych dokładamy wszelkich starań, aby podczas realizacji ww. usług nie doszło do przypadkowych uszkodzeń, zabrudzeń ścian i podłóg. Ale zawsze prosimy klientów o zabezpieczenie we własnym zakresie podłogi i innych wrażliwych elementów przed umówionym przyjazdem ekipy montażowej.

Montaż mebli HoReCa

Absolutnym priorytetem dla nas jest nie być kolejnym sklepem meblowym, który dostarcza meble, ale bycie partnerem godnym polecenia we wszystkich dalszych projektach. Chcemy, aby klient był w pełni zadowolony ze świadczonych usług. Wraz z naszym wykwalifikowanym zespołem montażowym oraz współpracującymi z nami profesjonalnymi firmami montażowymi tworzymy ostatni etap opowieści o nowej, inspirującej przestrzeni. Robimy to z dbałością o detale, takimi jak układ mebli, designerska przestrzeń, elementy dekoracyjne i akcenty tworzące niepowtarzalną atmosferą. Kładziemy nacisk na wysoką jakość każdego podejmowanego działania, a każda oferowana usługa jest rozłożona na wszystkie poziomy codziennych zadań Studio MAVEN Furniture. Uwielbiamy współpracować razem z naszymi klientami w tworzeniu nowego, a zarazem pełnego charakteru otoczenia.