Projektuj z Studio MAVEN Furniure

Twórz unikatowe przestrzenie pełne inspirującego designu. Studio MAVEN Furniture oferuje niepowtarzalne meble dębowe do domu o solidnym wykonaniu i subtelnym wzornictwie. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w wyposażeniu lokali usługowych - hoteli, restauracji, biur i apartamentów w standardzie PREMIUM. Zapraszamy do partnerskiej współpracy - uwielbiamy dzielić się pasją, doświadczeniem oraz radością, jaką daje zadowolenie Klienta. Doradzimy w kwestii wyboru odpowiednich mebli, jak i stworzymy nowe, nieszablonowe rozwiązania dla Twojego Inwestora.

Jeśli w swoich projektach stawiasz na oryginalność, profesjonalizm i pasję - zapraszamy do partnerskiej współpracy. Z przyjemnością pomożemy znaleźć inspirujące rozwiązania do pomieszczeń mieszkalych lub usługowych - zachwyt Klienta to nasz wspólny cel!

Współpracującym architektom oferujemy fachowe doradztwo i zaangażowanie na każdym etapie projektu, indywidualne rozwiązania, a także atrakcyjny system prowizyjny.

Pobierz bibliotekę brył mebli dębowych i wygodnie wstawiaj meble do swojego projektu. Brakuje Twojego formatu? Skontaktuj się z nami – z przyjemnością pomożemy.

Możesz również pobierać pojedyncze modele 3D MAX do wybranych mebli dębowych - pod każdym artykułem w sklepie internetowym znajduje się zakładka ZAŁĄCZNIKI (obok SZCZEGÓŁY) z plikami poszczególnych mebli.

Skontaktuj się z nami, by otrzymać darmowy komplet próbek tkanin obiciowych oraz wybarwień drewna, dzięki którym dobierzesz odpowiednio kolory oraz poznasz właściwości użytkowe oferowanych materiałów wykończeniowych.

Dzielimy się miłością do piękna dębu w 7 unikalnych wykończeniach. Oferujemy wysokiej jakości materiały tapicerskie polskich, sprawdzonych dostawców tkanin. Napisz do nas wiadomość, by otrzymać wzorniki bezpłatnie.

Lubimy dzielić się inspiracjami! Oznacz nas przy swoich realizacjach i wizualizacjach w mediach społecznościowych - z przyjemnością udostępnimy je na swoim koncie z oznaczeniem Twojego profilu.

Facebook: MAVEN Furniture | Instagram: maven_furniture