Wniesienie

Pragnąc zapewnić Państwu najwyższy poziom serwisu w zakresie kompleksowej obsługi posprzedażowej zapewniamy bezpłatne wniesienie zakupionych produktów. Realizujemy dostawy z wniesieniem w obsadzie dwuosobowej. Realizacja dostaw odbywa się autami o ładowności do 1100 kg, 8 miejsc paletowych - 200 cm wysokości i 420 cm długości. Proponujemy Państwu opcje wniesienia, która jest dla Państwa bezpłatna. Gdyby potrzebowali Państwo dodatkowo rozpakować towar tuż po jego ustawieniu na docelowym miejscu, bądź pozbyć się zbędnych opakowań, zorganizujemy to również bez dodatkowych opłat. Musicie Państwo jedynie poprosic o to ekipe dostawczą w trakcie pierwszego kontaktu dyspozytora firmy transportowej.

 

Ważne informacje

Podczas kontaktu z dyspozydorem firmy transportowej Klient jest zobowiązany do udzielenia informacji o docelowym miejscu wniesienia mebli oraz warunkach wnoszenia. Koniecznym jest podanie przez Klienta informacji, czy meble będą dostarczone do domu czy też mieszkania i na które piętro. Ważną informacją są również inne utrudnienia, które mogą pojawić się podczas wnoszenia produktów, jak np. brak windy czy wąska klatka schodowa.

Dostawca ma prawo odmówić wniesienia mebli, jeśli wniesienie do domu/mieszkania klienta nie jest fizycznie możliwe. Znaczna część oferowanych przez nas mebli jest wysyłana w stanie zmontowanym. Klient przed złożeniem zamówienia jest zobowiązany do weryfikacji gabarytów mebli pod względem możliwości wniesienia ich do miejsca przeznaczenia. Klient powinien zwłaszcza sprawdzić, czy wniesienie mebli będzie możliwe przez otwór drzwiowy, a jego wnoszenie przez klatkę schodową będzie fizycznie możliwe i bezpieczne. Dla zachowania bezpieczeństwa dostawcy mogą również odmówić wniesienia przez klatkę schodową, która jest uszkodzona, w trakcie budowy lub w inny sposób nie pozwala na bezpieczną dostawę. Wniesienie jest realizowane tylko przez drzwi wejściowe, wnoszenie przez tarasy, balkony czy okna jest wykluczone. Klient powinien przygotować też miejsce na ustawienie mebla. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wniesienia - zapraszamy do kontaktu.

Ze względu na dużą wagę i gabaryty wnoszonych produktów, dostawcy nie mają obowiązku zdejmować butów przy wejściu do domu/mieszkania.