Witryna jadalnia – wyeksponuj to, co piękne

Jadalnia to nie tylko przestrzeń do spożywania posiłków, ale też miejsce spotkań rodzinnych i przyjacielskich. Duży, wygodny stół, eleganckie krzesła i odpowiednie oświetlenie tworzą wyjątkowy klimat tego wnętrza, w którym można porozmawiać o ważnych sprawach, pograć w planszówki czy wspólnie obejrzeć wakacyjne zdjęcia. Krzesła ustawione wokół stołu sprzyjają komunikacji – każdy z uczestników spotkania ma doskonałą widoczność zarówno na pozostałe osoby, jak i elementy wyposażenia. Dlatego warto zadbać o to, by w jadalni znalazł się piękny obraz lub inna ozdoba, a ściany miały odcień wpisujący się w estetykę reszty domu. Ważne są także meble – ponieważ zazwyczaj nie ma zbyt dużo wolnego miejsca, dobrym rozwiązaniem jest witryna do jadalni. To praktyczny mebel, w którym możesz wyeksponować na przykład malowany ręcznie zestaw porcelany, kolekcję filiżanek lub zastawę stołową, która towarzyszy Twojej rodzinie od pokoleń. W ten sposób nadasz Twojej jadalni indywidualny, niepowtarzalny charakter.

Nowoczesne witryny do jadalni – z naturalnego drewna dębu

Chcesz wyeksponować piękne przedmioty, lecz starodawne, przeszklone kredensy nie pasują do estetyki Twojego wnętrza? Jest na to proste rozwiązanie. Nowoczesne witryny do jadalni, zaprojektowane przez specjalistów Maven Studio, to przykład połączenia znakomitego designu z jakością naturalnego, dębowego drewna. Witryna Modesta ma drewnianą, solidną obudowę z praktycznymi półkami wewnątrz.

  • Od zewnętrznej strony zamontowane są piękne, ozdobne drzwiczki, wykonane ze szkła z czarną, metalową ramą. W górnej części witryny do jadalni masz do dyspozycji aż dwie pojemne półki, a w dolnej części – jedną.
  • Pozwoli Ci to w gustowny sposób wyeksponować ozdobne naczynia, przy zachowaniu nowoczesnego charakteru całej kompozycji.
  • Dużym udogodnieniem jest, znajdująca się w środkowej części witryny, praktyczna otwarta półka. Masz także do dyspozycji dwie wysuwane szuflady, w których możesz ukryć otwieracz do butelek, korkociąg lub widelczyki do ciasta – tak, by mieć je zawsze pod ręką.

Drewniane witryny do jadalni od Maven Studio są także dostępne w bardzo oryginalnej formie, łączącej miejsce do ekspozycji z półką na wina. Solidna półka wykonana jest także z drewna dębowego i ma ciekawy, symetryczny kształt, oparty na wzorze połączonych trójkątów. Ten drobny akcent estetyczny nadaje całości zupełnie inny charakter i znakomicie współgra z wnętrzami utrzymanymi w minimalistycznym tonie –zwłaszcza jeśli w wystroju również pojawiają się wzory geometryczne.

Witryna w kuchni – Twój praktyczny pomocnik

Bardzo dobrym pomysłem jest też ustawienie witryny w kuchni. To pomieszczenie, w którym spędzasz dużo czasu, przygotowując posiłki dla całej rodziny i zaproszonych gości. Być może testujesz też nowe, kreatywne przepisy, relaksując się po ciężkim dniu pracy. Witryna w kuchni to wygodne rozwiązanie, by łatwo znaleźć to, czego szukasz – dużą misę do podania sałatki, ozdobne talerzyki deserowe czy paterę na ciasto. Dzięki przeszklonym drzwiom wszystkie naczynia są dobrze widoczne, a jednocześnie nie pokrywają się kurzem tak, jak w przypadku, gdy ustawiasz je na otwartej przestrzeni. Oszczędzasz też cenne miejsce wewnątrz kuchennych szafek, w których swobodnie możesz ukryć mniej reprezentacyjne naczynia czy artykuły spożywcze.

Masz jadalnię połączoną z otwartą kuchnią? Pomyśl o ustawieniuwitryny do jadalni w miejscu łączenia się tych pomieszczeń. W ten sposób symbolicznie oddzielisz strefę przygotowywania posiłków od miejsca spotkań i smakowitej degustacji dań. Pamiętaj, że witryna Modesta ma podświetlane półki, co dodatkowo buduje klimat, zwłaszcza w trakcie wieczornego ucztowania.

Wymiary witryny do jadalni Modesta:

  • długość: 900 mm,
  • szerokość: 420 mm,
  • wysokość: 1900 mm.
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 4

na stronę
Ustaw kierunek malejący