Wizualizacje

Oferując Państwu swoją wiedzę i doświadczenie proponujemy różne możliwości współpracy w zakresie aranżacji i projektowania wnętrz prywatnych oraz komercyjnych.

Wszystkie nasze meble mogą zostać wkomponowane do projektów wnętrz. Modele 3D są do pobrania w zakładkach odpowiednich produktów na naszej stronie internetowej.

Kompleksowa oferta współpracy obejmuje każdy etap działań – od wstępnego projektu po jego realizację.

Zakres naszych usług obejmuje:

  • kompleksowe i częściowe projekty wnętrz
  • projekty inwestycyjne, zarówno krajowe, jak i zagraniczne
  • projekty branżowe (lokale komercyjne, segment HoReCa czy przestrzenie biurowe)
  • zapewnienie obsługi wykonawczej dla realizacji naszych projektów poprzez sprawdzone ekipy budowlane
  • dostawę naszych mebli na miejsce docelowe, im montaż i ustawienie zgodnie z projektem
  • nadzory autorskie nad realizacją projektów, jak i same realizacje “pod klucz”

Zapewniamy wysokiej jakości fotorealistyczne usługi wizualizacji 3D przestrzeni z wykorzystaniem naszych mebli w przystępnych cenach. Dbamy o każdy szczegół w projekcie, aby spełnić Państwa oczekiwania i wspólnie cieszyć się z końcowych wyników. Na bieżąco współpracujemy z architektami, projektantami wnętrz, wspieranymi przez naszych własnych specjalistów. Zwykle realizujemy najbardziej nietrywialne pomysły klientów, ale jesteśmy również otwarci, aby pomóc im rozwinąć i dopracować projekt we własnym zakresie. Nasz system wyceny jest prosty i pozwala samodzielnie oszacować przybliżone koszty, jednak prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać indywidualnie przygotowaną ofertę i omówić szczegóły przyszłego projektu 3D.

Potężne narzędzie do przenoszenia koncepcji projektowych i uzyskiwania przyciągających wzrok wizualizacji. Dotyczy ono zarówno zleceń indywidualnych, jak i zleceń komercyjnych dotyczących przedsprzedażowych nieruchomości z użyciem naszych mebli. Studio Maven może wcielić w życie każdy pomysł dotyczący pokazania układu przestrzeni, podziału na strefy, materiałów, tekstur, kolorów, oświetlenia, mebli, dekoracji itp. Ponadto profesjonalne obrazy Studio Maven wyglądają jak dzieło sztuki - są piękne, fotorealistyczne, pełne atmosfery - doskonały atut pozwalający zobaczyć przyszły układ przestrzeni jeszcze przed podjęciem bądź wykończeniowych bądź budowlanych.