FAQ

Czy mogę zamówić produkt bez konieczności wizyty w salonie?

Oczywiście. Gdy wizyta w jednym z naszych salonów jest niemożliwa - zamówienie można złożyć online za pośrednictwem naszej strony internetowej bądź mailowo. Niezależnie od metody kontaktu, zawsze chętnie pomożemy w złożeniu zamówienia, wystarczy skontaktować się z jednym z naszych doradców w salonie stacjonarnym. Po konfiguracji interesującego produktu otrzymacie Państwo gotowe zamówienie na wskazany adres mailowy.

 

Czy mogę wykonać zakupy przez telefon?

Z przyjemnością udzielimy Państwu telefonicznie porad i informacji. W celu złożenia zamówienia zapraszamy jednak do skorzystania ze sklepu online lub wiadomości mailowej. Dzięki temu unikniemy pomyłek i niejasności, które mogą pojawić się przy rozmowie telefonicznej. Zamówienie będzie można opłacić online przelewem lub osobiście w naszym salonie stacjoranym.

 

Jakie istnieją opcje dostawy w sklepie online?

Oferujemy Państwu wysyłkę firmą kurierską pod wskazany adres lub odbiór osobisty z naszego magazynu we Wrocławiu.

 

Jaki jest koszt dostawy?

Transport na terenie Polski realizowany jest za darmo. Rodzaj i koszt transportu za granicę ustalany jest indywidualnie.

 

Czy usługa transportu zawiera także możliwość wniesienia?

Tak. Zawsze chętnie odpowiadamy na Państwa potrzeby i dostosowujemy się do wymagań, dlatego na terenie Polski oferujemy wniesienie zakupionych mebli bepłatnie. Prosimy zapoznać się z warunkami bezpłatnego wniesienia tutaj.

 

Czy mogę zakupić produkty z opcją dostawy poza granice Polski?

Tak. Oferujemy możliwość dostawy przesyłek za granicę, koszt przesyłki zagranicznej wyceniany jest indywidualnie podczas składania zamówienia z naszym doradcą lub zapytanie o koszt dostawy zagranicznej można przesłać mailowo na adres: info@studiomaven.pl. Nie wysyłamy przesyłek zagranicznych „za pobraniem”.

 

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

Szczegółowy opis sposobów płatności znajduje się w zakładce Formy płatności. W przypadku produktów dostępnych w sklepie online, sugerujemy skorzystanie z płatności w bezpiecznym systemie przelewy24.pl (przelew ekspresowy, BLIK lub karta płatnicza). Istnieje również możliwość płatności na raty. W naszych salonach stacjonarnych zamówienie można opłacić kartą płatniczą lub gotówką.

 

Gdzie znajduje się Państwa salon stacjonarny?

Nasz salon wystawowy znajduje się we Wrocławiu w Galerii Wnętrz Domar.

 

Czy w Waszych salonach mogę dobrać wykończenie mebla do moich potrzeb?

Oczywiście, w naszym salonie stacjonarnym posiadamy niezbędne do tego próbki i wzorniki materiałów oraz rodzaje wykończenia drewna. Wybór jest bardzo szeroki, dlatego chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego wykończenia.

 

Czy mogę zwrócić produkty kupione w sklepie?

Oczywiście. Przysługuje Państwu 14 dni kalendarzowych na podjęcie decyzji o zwrocie zamówionych produktów w naszym sklepie. Instrukcja zwrotu jest opisana na naszej stronie internetowej w zakładce Zwroty i reklamacje.

 

Otrzymałem zły produkt, co mam zrobić?

Przede wszystkim, przykro nam, że otrzymałeś niewłaściwy produkt. Skontaktuj się z nami, podając szczegóły zamówienia, a my sprostujemy je i pomożemy w realizacji zwrotu oraz w procesie nowej transakcji.

 

Czy moje meble będą pasować?

Zawsze należy dokładnie sprawdzać podane na stronie lub w salonie stacjonarnym wymiary produktu. Jeżeli produkt, który się Państwu spodobał jest za duży bądź za mały i nie będzie pasował do wnętrza, zawsze można zapytać jednego z naszych doradców o inne modele lub możliwość wykonania modyfikacji elementów drewnianych. Po konsultacji z działem produkcji nasz konsultant poinformuje, czy dany mebel można dopasować do interesujących Państwa wymiarów.

 

Czy przewoźnicy zdemontują moje stare meble?

W standardowej ofercie nie oferujemy tej usługi, dlatego zawsze należy upewnić się, czy miejsce, w którym chcą Państwo umieścić nowe meble będzie wolne przed przybyciem przewoźników.

 

Czy jest możliwa modyfikacja wielkości mebli?

Wszystkie nasze meble występują w standardowych wymiarach podanych na stronie lub w wybranym salonie stacjonarnym. Przed złożeniem zamówienia należy upewnić się, że wybrano odpowiedni wariant produktu. Istnieje jednak możliwość pewnej modyfikacji wielkości mebli drewnianych po wstępnym uzgodnieniu z doradcą, a następnie zaakceptowaniu modyfikacji przez dział produkcji.

 

Czy mogę kupić łóżko Enkel w rozmiarze mniejszym niż 160x200?

Łóżko nie może zostać wyprodukowane w mniejszych rozmiarach, gdyż będzie widać dysproporcje między szerokością zagłówka, a szerokością stelaża pod materac.

 

Jak zmieniają się wymiary prostokątów zagłówka łóżka Enkel w zależności od zmiany rozmiaru łóżka?

Prostokąty poszerzają się proporcjonalnie z szerokością łóżka. Czyli w łóżku pod materac 180x200 dochodzi +20cm do szerokości prostokątów i one "rozciągają się" proporcjonalnie ze zmianą szerokości ramy.

 

Czy można zmienić kształt stolików nocznych łożka Enkel z obłych na prostokątne?

Jedyną możliwą opcją krztałtów szafek nocnych są obłe. Na produkcji nie przewidziano innych kształtów.