Podstawa pod komputer – wygodny dodatek do wnętrza      

Trudno wyobrazić sobie wnętrze bez dodatków. Miękkie poduszki, aromatyczne świece, bujne kwiaty, klimatyczne lampki – to drobne akcesoria, które nadają przestrzeni charakter oraz sprawiają, że w domu żyje się przytulniej i wygodniej. Dodatki są nie tylko piękne, ale też funkcjonalne: ozdobne pudełka pomagają utrzymać porządek, poduszki i koce zapewniają komfort w trakcie długich, filmowych seansów, a podkładki pod kubki chronią blaty przed zabrudzeniami.

Równie ważne jest zadbanie o dobór odpowiednich dodatków przy urządzaniu przestrzeni do pracy. Dzięki skorzystaniu z praktycznych rozwiązań ułatwisz sobie i innym domownikom codzienne funkcjonowanie. Jednym z udogodnień, o których warto pamiętać, jest podstawka pod komputer PC.          

Komu jest potrzebna podstawka pod komputer?          

Mimo, że laptopy stają się coraz popularniejsze, i tak wiele osób nadal korzysta z komputerów stacjonarnych. Laptop jest lekki i mobilny, jednak nie zawsze jest dobrym wyborem, jeśli chodzi np. o projektowanie graficzne czy granie w gry komputerowe.

Jeżeli w Twoim domu komputer PC zajmuje stałe miejsce, zapewne wiesz, że organizacja przestrzeni i utrzymanie porządku wokół niego nie jest łatwym zadaniem. Duża ilość kabli oraz ciężka obudowa utrudniają przesuwanie sprzętu. Wiele do życzenia pozostawia również aspekt wizualny – widok na plastikową obudowę komputera zaburza estetykę wnętrza, zwłaszcza gdy znajduje się on w wydzielonym kąciku w salonie lub w sypialni.

Dlatego stojak pod komputer powinien nie tylko dać możliwość ustawienia sprzętu nad podłogą, ale też – elegancko       go zamaskować. Najlepszym wyborem jest podstawka pod komputer na kółkach, którą możesz wygodnie przesuwać w trakcie sprzątania, nie narażając sprzętu na uszkodzenie.

Podstawka do komputera Modesta – połącz piękno z praktycznością                  

Podstawki pod komputer Modesta są wykonane z naturalnego drewna dębu, w dwóch wariantach wykończenia: olejowanym lub bejcowanym.

  • Solidne, zabudowane ścianki boczne sprawiają, że zamiast widoku na obudowę komputera cieszysz się pięknem naturalnego drewna.
  • Zakryta jest również płaszczyzna górna i dolna, a w ściance tylnej znajduje się niewielka szczelina do poprowadzenia kabli.
  • Nad niezabudowaną, przednią częścią szafki znajduje się wygodna szuflada, w której możesz schować płyty, notatki lub długopisy.

Podstawka do komputera Modesta ma uniwersalne wymiary. Jej długość wynosi 600 mm, szerokość – 300 mm i ma 610 mm wysokości. Dzięki praktycznym, mocnym kółkom bezpiecznie i bez wysiłku przestawisz ją w dowolne miejsce.

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Ustaw kierunek malejący