Hoker ATLANT

check_box Dostępny  od 31 Lip
Od 2 400,00 zł

Trudny wybór metariału? Dowiedz się więcej o wykończeniu powierzchni i kolorach tapicerek.

Szerokość: 480 mm

Głębokość: 490 mm/ Głębokość siedziska: 410 mm

Wysokość: 1100 mm/ Wysokość do siedzieska: 830 mm

Materiał: buk, tapicerka

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

Atlant to wysoki hoker wygodny jak krzesło. Został stworzony z myślą o komforcie, elegancji i trwałości na lata. Idealny zarówno do wyspy kuchenne lub domowego baru, jak i do lokalu usługowego. Atlant to doskonały hoker do restauracji lub baru. Miękkie siedzisko i solidne oparcie sprawia, że Twoi goście będą siedzieć wygodnie przez długi czas. Sprawdzone przez naszych klientów w wymagającej branży HoReCa, krzesło barowe Atlant w Twoim wnętrzu z pewnością będzie zachwycać i służyć przez długie lata.

Bukowe nogi i starannie wykonana konstrukcja zapewnia najwyższą jakość i wygodę użytkowania. Eleganckie tkaniny dostępne w różnorodnych odcieniach pozwalają dopasować ten tapicerowany hoker do pomieszczenia. W razie potrzeby na życzenie klienta nożki można skrócić.

Wszystkie oferowane przez nas tapicerki są wysokiej jakości - odporne na wycieranie, łatwe w czyszczeniu, o trwałych i różnorodnych kolorach. Rzeczywisty kolor tkaniny może różnić się odcieniem od zdjęcia ze względu na różne odbijanie się światła na fakturze tkaniny i indywidualne ustawienia odwzorowania kolorów na Twoim monitorze.