O nas

Nasza misja - dom jest tam gdzie Ty

Nasza misja to stworzenie dla Ciebie inspirującej przestrzeni - takiej, w której chce się przebywać, tworzyć i doświadczać. W której czujesz, że jesteś w domu. Dlatego tworzymy staranne, designerskie, drewniane meble do domu i lokali usłygowych. Za cel stawiamy sobie zaprojektowanie niezrównanych doświadczeń - poczucia piękna, komfortu, eleganckiej swobody i harmonii. Wierzymy, że jest to możliwe tylko w doskonale zaprojektowanej przestrzeni - o kunsztownym designie i przemyślanej funkcjonalności. 

Lekkość i salidność, czyli nasz design i produkcja

Tworzymy meble dębowe od surowego drewna do końcowego produktu. Zlokalizowany w zachodniej Ukrainie dział produkcyjny to zespół ekspertów w zakresie obróbki drewna, technologii meblarskiej i designu na najwyższym, europejskim standardzie. Design mebli MAVEN podąża za naturalnym pięknem drewna - cechuje się miękkimi liniami i ponadczasowymi formami. Łączy wzornictwo nowoczesne i skandynawskie oraz wplata w nie współczesne trendy. Efektem są harmonijne formy o zrównoważonych proporcjach oraz schludnych, dopracowanych detalach. 

Materiały w zgodzie z naturą

Drewno dębowe to symbol długowieczności, statusu i ponadczasowego piękna. Pragniemy inspirować współczesny styl życia - promujący harmonię, trwałość i zrównoważony rozwój. Dlatego większość naszej oferty stanowią meble z litego dębu. Oferujemy również sekelcję krzeseł PREMIUM z buku i jesionu. Za cel stawiamy sobie tworzenie funkcjonalnych przestrzeni na lata i pokolenia - wykorzystujemy wyłącznie trwałe materiały od sprawdzonych dostawców: naturalne drewno, stal, wysokoodbojne pianki lub innowacyjne wypełnienia ekologiczne. Oferujemy gamę wyselekcjonowanych, europejskich tkanin, by zapewnić w pełni luksusowe doświadczenia przez lata użytkowania. Dowiedź się więcej o naszych materiałach tutaj.

Ponad 15 lat, w całej Europie

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę i pełną kontrolę na każdym etapie prac. Gwarantujemy zaangażowanie i niezawodną, współpracę od konsultacji i projektu, przez dostawę i montaż, po obsługę posprzedażową i wsparcie techniczne. Naszym celem jest tworzenie długofalowych relacji z klientami opartych na partnerstwie, profesjonalizmie i odpowiedzialności.

Meble dębowe Wrocław - salon stacjonarny

Oferujemy wyłącznie produkty wysokiej jakości, trwałe materiały, sprawdzonych dostawców i produkcję według najlepszych europejskich standardów. Wszystkie oferowane przez nas artykuły są produkowane wyłącznie w Europie. Wybieramy naturalne drewno, stal, wysokoodbojne pianki lub innowacyjne wypełnienia ekologiczne. Oferujemy szeroką gamę wyselekcjonowanych, europejskich tkanin i skór, by zapewnić w pełni luksusowe doświadczenia przez lata użytkowania lokalu.

Meble HoReCa 

Posiadamy bogate doświadczenie w produkcji elementów mebli i projektowaniu „pod klucz” przestrzeni publicznych. Stworzymy najwyższej jakości aranżacje lokali usługowych - w tym meble do restauracji, hotelu, apartamentu czy biura. Możemy zaoferować zarówno nasze opracowane rozwiązania, jak i podjąć się całkowicie nowych wyzwań. Naszą ambicją jest oferowanie niezrównanych wrażeń i jakości. Każdy szczegół jest tworzony z ludzkim dotykiem i celebruje esencję kunsztu w najmniejszych detalach każdego z naszych mebli. Zobacz nasze realizacje i standardy pracy: