Nowoczesne dodatki do salonu

Salon to jedno z najważniejszych pomieszczeń w domu – miejsce wypoczynku, relaksu oraz spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Duża sofa z wygodną ławą, stylowa szafka RTV (lub komoda pod telewizor), miękkie fotele oraz solidne regały z książkami wprowadzą do wnętrza domową atmosferę.

W zależności od potrzeb, w Twoim salonie może znaleźć się także szafa na wymiar, duży stół z krzesłami lub dyskretnie wydzielony kącik do pracy. Dzięki przemyślanej aranżacji przestrzeni możesz zorganizować ją w taki sposób, by wpisywała się w styl życia każdego z domowników.

Pamiętaj o tym, by zadbać o modne dodatki do salonu. Praktycznym rozwiązaniem są półki Modesta, które możesz zawiesić na ścianie w dowolnych konfiguracjach.

Półki modesta – piękne dodatki do salonu

Półki Modesta, wykonane z naturalnego, mocnego drewna dębowego, wprowadzą do Twojego wnętrza przytulny klimat. Sześciokątny, minimalistyczny kształt doskonale pasuje do różnych stylów: skandynawskiego, modernistycznego czy art deco.

Do wyboru masz półki malowane na biało lub w ciepłym kolorze naturalnego dębu. Każda z opcji dostępna jest aż w trzech rozmiarach.

  • PÓŁKA MAŁA ma wymiary 297 mm x 120 mm x 257 mm. Doskonale nadaje się do prezentacji ozdobnych pudełek, w których przechowujesz cenne pamiątki. Na półce możesz także ustawić na przykład niewielką doniczkę z ozdobnym sukulentem lub aromatyczną świeczkę.
  • PÓŁKA ŚREDNIA, o wymiarach 377 mm x 120 mm x 327 mm, może być Twoim miejscem na różnej wielkości zdjęcia, przypominające o pięknych momentach. Bardzo dobrze wyglądają też wazoniki ze świeżo ciętymi kwiatami, słoiczki z aromatycznym suszem lub ozdobne figurki.
  • PÓŁKA DUŻA daje mnóstwo możliwości aranżacyjnych. Jej gabaryty (457 mm x 120 mm x 397 mm) sprawiają, że wygodnie umieścisz na niej książki, ulubione płyty lub większe rośliny.

Interesują Cię dodatki w salonie, optycznie powiększające przestrzeń? Ciekawym rozwiązaniem są półki z lustrem – fasetą. Lustrzana powierzchnia tworzy wrażenie głębi oraz odbija światło, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się jaśniejsze.

Półki Modesta to praktyczne dodatki do salonu, z których łatwo ułożysz indywidualną, kreatywną kompozycję. Dowolnie łącz kształty, rozmiary i kolory – stwórz unikalne wnętrze, w którym będziesz przebywać z radością!

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.