Krzesło EVA

check_box Dostępny  od 01 Lip
Od 3 150,00 zł

Trudny wybór metariału? Dowiedz się więcej o wykończeniu powierzchni i kolorach tapicerek.

Szerokość: 650 mm

Głębokość: 650 mm

Wysokość: 810 mm/ do siedzieska: 470 mm/ do podłokietników: 660 mm

Materiał: jesion, tapicerka

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

EVA to luksusowe krzesło tapicerowane o niepowtarzalnym designie i doskonałym komforcie użytkowania. EVA to model dla prawdziwych koneserów eleganckiego, nowoczesnego wzornictwa w najlepszym wykonaniu. Smukła forma oparta na solidnej konstrukcji sprawia, że EVA to ulubiony wybór naszych klientów do ekskluzywnych restauracji, hoteli czy kawiarni. Sprawdzone w wymagających przestrzeniach komercyjnych - krzesło EVA doskonale sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych.

Krzesło EVA przyciąga uwagę i zachęca do odpoczynku na komfortowym, miękkim siedzisku. Poszerzone siedzenie i wygodne podłokietniki zapewniają relaks i przyjemność użytkowania bez względu na wiek czy posturę, a wycięcie w oparciu pozwala łatwo je przestawiać. Staranny, wysublimowany design czyni to krzesło prawdziwym akcentem w przestrzeni bez przesadnej dominacji. Idealne do nowoczesnej jadalni, eleganckiego salonu, domowej biblioteki lub lokalu usługowego.

Solidne, jesionowe nogi dostępne w różnych kolorach zapewniają trwałość i komfort użytkowania nawet po latach eksploatacji. Wszystkie oferowane przez nas tapicerki są wysokiej jakości - odporne na wycieranie, łatwe w czyszczeniu, o trwałych i różnorodnych kolorach.

Rzeczywisty kolor tkaniny może różnić się odcieniem od zdjęcia ze względu na różne odbijanie się światła na fakturze tkaniny i indywidualne ustawienia odwzorowania kolorów na Twoim monitorze.