Szafa Modesta

check_box Dostępne od ręki  - dostępny od 07 Sie

Materiał: drewno dębowe, lakierowane

Dostępne dodatkowe opcje wykończenia powierzchni:

  • malowane w kolorze dąb Tabacco,
  • olejowane

Długość: od 1100 mm

Szerokość: 550 mm

Wysokość: 2300 mm

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

Szafa może być z 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8 drzwiami.

Wszystkie części szafy wykonane są z naturalnego drewna. Ściany boczne, korona, cokół wykonane są z drewna dębowego. Drzwi z pionowymi i poziomymi włóknami pokryte są lamelami dębowymi. Centralna część drzwi z frezowanym uchwytem, ​​pokryta HPL. HPL to nowoczesne warstwowe tworzywo sztuczne, odporne na ścieranie i zarysowania, który jest szeroko stosowany w dekoracji wnętrz. Obudowa bloku szafki wykonana jest z płyty meblowej z grabu. Materiał tylnej ścianki szafki - fornirowany MDF 6. Niektóre bloki szafki posiadają szuflady, które wysuwane są przy użyciu akcesoriów Blum. Materiały użyte w szufladach: fasada wykonana jest z litego dębu, obudowa wykonana jest z paneli meblowych z grabu, spód - fornirowany MDF 6. Wykończeniem może być matowy lakier poliakrylowy lub wosk olejny.

Na ogólną wartość szafy składają się następujące elementy: wartość standardowych bloków (wybranych na życzenie klienta) + wartości odpowiedniej liczby pożądanych drzwi + wartość zestawu ścianek bocznych + korona do szafy odpowiedniej długości.

Zalecany jest kontakt z naszymi salonami lub bezpośredni kontakt telfoniczny z naszą ekipą w celu złożenia zamówienia na tę szafę.