Szafa modułowa Enkel

check_box Dostępny  od 31 Lip
9 000,00 zł

Szafa wykonywana jest na zamówienie. Może mieć od 2 do 8 drzwi. W celu opracowania indywidualnego układu i złożenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym salonem.

Materiał: drewno dębowe, MFD+ fornir lub drewno dębowe+grab

Dostępne opcje wykończenia powierzchni:

  • malowane w kolorze dąb Tabacco,
  • olejowane
  • lakierowane

Długość: od 1100 mm

Szerokość: 550 mm

Wysokość: 2300 mm

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

Szafa Enkel standardowa

Szafa Enkel wykonywana jest na zamówienie, składa się z bloków jedno i dwudrzwiowych. Szafa może mieć od 2 do 8 drzwi. Wyposażenie wnętrza bloków, ilość luster czy obecność oświetlenia jest do wyboru klienta. Dzięki temu szafa modułowa Enkel dopasowuje się do potrzeb i preferencji klienta. Szafy wyceniane są indywidualnie. Całkowity koszt szafy składa się z łączenia jej niezbędnych elementów: bloków standardowych + odpowiedniej ilości drzwi (z lustrami lub bez) + odpowiedniej długości korony szafy wraz z wyprofiliowanymi listwami bocznymi ścianach zewnętrznych + opcjonalnie podświetlenia.

Zalecany jest kontakt z naszymi salonami lub bezpośredni kontakt telefoniczny z naszą ekipą w celu złożenia zamówienia na szafę.

Szafa Enkel niestandardowa

Szafa Enkel może być również wykonana w wymiarach niestandardowych dopasowanych do życzeń klienta. Szerokość i wysokość szafy mogą zostać poddane modyfikacją. Głębokość szafy pozostaje standardowa. Szafa Enkel niestardardowa jest wykonany wyłącznie w opcji dąb + grab. W sprawie szczegółów zapraszamy do kontaktu.