Szafa modułowa Modesta

check_box Dostępne od ręki  - dostępny od 07 Lip

Materiał: drewno dębowe, lakierowane

Dostępne dodatkowe opcje wykończenia powierzchni:

  • malowane w kolorze dąb Tabacco,
  • olejowane

Długość: 2400 mm

Szerokość: 550 mm

Wysokość: 2400 mm

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

Szafa modułowa składana jest ze standardowych bloków: dwudrzwiowych w wersjach o szerokościach 1100 i 1000 oraz jednodrzwiowych, w wersjach o szerokościach 600 i 550. Jednodrzwiowe bloki mogą znajdować się na początku lub na końcu szafy modułowej. Dwudrzwiowe bloki mogą mieć drzwi z lustrami.

Szafa modułowa może być w wersji przeznaczonej do zabudowy. W tym przypadku wolna przestrzeń nad szafą zamknięta jest fałszywymi panelami, które imitują przedłużenie drzwi. Wolna przestrzeń po lewej i prawej stronie szafy jest zamknięta przednimi listwami. Oferujemy listwy standardowej szerokości, ale zawsze można je obciąć w miejscu montażu szafy do zabudowy.

Wszystkie części szafy wykonane są z naturalnego drewna. Ściany boczne, korona, cokół wykonane są z drewna dębowego. Drzwi z pionowymi i poziomymi włóknami pokryte są lamelami dębowymi. Obudowa bloku szafki wykonana jest z płyty meblowej z grabu. Materiał tylnej ścianki szafki - fornirowany MDF 6. Niektóre bloki szafki posiadają szuflady, które wysuwane są przy użyciu akcesoriów Blum. Materiały użyte w szufladach: fasada wykonana jest z litego dębu, obudowa wykonana jest z paneli meblowych z grabu, spód - fornirowany MDF 6. Wykończeniem może być matowy lakier poliakrylowy lub wosk olejny.

Na ogólną wartość szafy składają się następujące elementy: wartość standardowych bloków (wybranych na życzenie klienta) + wartości odpowiedniej liczby pożądanych drzwi + liswy maskujące do szafy odpowiedniej długości.

Zalecany jest kontakt z naszymi salonami lub bezpośredni kontakt telfoniczny z naszą ekipą w celu złożenia zamówienia na tę szafę.