Szafa modułowa Modesta

check_box Dostępny  od 28 Sie
9 000,00 zł

Szafa na zamówienie układana z gotowych modułów. Może mieć od 2 do 8 drzwi. W celu opracowania indywidualnego układu i złożenia zamówienia prosimy o kontakt z naszym salonem.

Dostępne opcje wykończenia powierzchni:

  • malowane w kolorze dąb Tabacco
  • olejowane
  • lakierowanie

Długość: od 1100 do 4400 mm

Szerokość: 550 mm

Wysokość: 2270 mm

Gwarancja od

Producenta 24 mieś

Drewno

dąb

Darmowa dostawa z wniesieniem

POLSKA

W zgodzie z naturą

EKO

Wybór układu i wielkości szafy modułowej Modesta

Szafa modułowa Modesta wykonywana jest na zamówienie według układu wybranego przez klienta. Szafa może mieć od 2 do 8 drzwi. Dzięki temu Szafa modułowa Modesta dopasowuje się do potrzeb i wielkości sypialni. Posiada różne warianty wyposażenia i możliwość wyboru ilości luster.

Szafa modulowa Modesta jest składana jest ze standardowych bloków: dwudrzwiowych w wersjach o szerokościach 1100 i 1000 oraz jednodrzwiowych, w wersjach o szerokościach 600 i 550 cm. Dwudrzwiowe bloki posiadają wiele wariantów wyposażenia - opcje z szufladami lub bez, z drążkiem na wieszaki, dzielone na pół z półkami. Klient może wybrać czy bloki dwudrzwiowe mają posiadać lustra i jeśli tak - ile i w jakich miejscach. Jednodrzwiowe bloki zawsze zawierają półki i mogą znajdować się wyłącznie na początku lub na końcu szafy modułowej.

Szafa modułowa do zabudowy

Szafa modułowa Modesta może być wykonana w wersji przeznaczonej do zabudowy. W tym przypadku wolna przestrzeń nad szafą zamknięta jest maskującymi panelami, które imitują przedłużenie drzwi. Wolna przestrzeń po lewej i prawej stronie szafy jest zamknięta przednimi listwami. Oferujemy listwy standardowej szerokości, ale zawsze można je obciąć w miejscu montażu szafy do zabudowy. Dzięki temu uzustana szafa w zabudowie dopasuje się idealnie do już istniejących wnęk.

Wybór materiału szafy

Ze względu na możliwość "zapracowania" drewna w przypadku dużych powierzchni nie oferujemy szaf w obudowie wyłącznie z litego drewna dębowego. Długie pasy litego drewna z czasem mogą się odkształcać. Dlatego obudowę szafy wykonujemy wyłącznie z:

  • płyty MDF i forniru dębowego
  • panelu meblowego z drewna jesionu

Zastosowanie łączonego panelu meblowego lub MDF zapewnia stabilność i zabezpiecza szafę przed "zapracowaniem". Fornirowanie dębem zapewnia gładki, elegancki wygląd szafy. Jest też opcją tańszą. Panel meblowy składa się natomiast z widocznych połączonych ze sobą desek drewna (jak w parkiecie). Serdecznie zapraszamy do kontaktu - pomożemy wybrać najbardziej korzystną opcję dostosowaną do Państwa preferencji estetycznych, cenowych i użytkowych. Rodzaj wykończenia powierzchni zależy od klienta - drewno może zostać olejowane, lakierowane lub pomalowane na ciemniejsze odcienie.

Cena szafy modułowej Modesta

Cena szafy modułowej Modesta zależy od: ilości bloków i wariantu ich szerokości, rodzaju wyposażenia, materiału obudowy i ilości luster. Z dodatkową opłatą wiąże się malowanie drewna na ciemne wybarwienia oraz dołączenie listew maskujących do zabudowy.

Zalecany jest kontakt z naszym salonem lub kontakt telefoniczny/mailowy z naszą ekipą w celu dobrania pożądanego układu i złożenia zamówienia.

Więcej informacji
Label Nie